Forum SDK Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Sklep internetowy

 
Odpowiedz do tematu    Forum SDK Strona Główna » Pytania Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Sklep internetowy
Autor Wiadomość
barttonn44



Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 5

Post Sklep internetowy Odpowiedz z cytatem
Chciałbym w niedługim czasie otworzyć własny sklep internetowy i w związku z tym mam do was pytanie, czy możecie mi podpowiedziec jak zrobic to najlepiej? Czy integrować go z jakimis innymi portalami>?
Wto Sie 27, 2019 19:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 27, 2019 19:13
Chaness



Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 55

Post Odpowiedz z cytatem
Słuchaj, jeśli zamierzasz wprowadzić do swojego sklepu jakieś integracje to wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem może być opisana tutaj https://sellintegro.pl/23-amazon integracja z Amazon. Słyszałem, że sporo osób bardzo dobrze wspomina i chwali sobie moment decyzji o wdrożeniu jej do swojego sklepu
Sro Sie 28, 2019 09:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lajcik



Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Przez internet można kupić dosłownie wszystko co tylko jest potrzebne. Sprawdzam co jakiś czas, co jest w moich ulubionych sklepach i bardzo często też trafiam na promocje. Tutaj https://www.ceneo.pl/Torebki_damskie/Rodzaj:Plazowe.htm widziałam torebki plażowe. Na wakacje taka będzie idealna.
Sro Gru 18, 2019 22:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan3325656



Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 41

Post Odpowiedz z cytatem
Mój bardzo daleki przyjaciel powiedział mi że bardzo dobrze zrobię jak skorzystam z fulfillment .Ja na pewno nad tą ofertą bardzo się zastanowię.
Czw Sie 13, 2020 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
susan12



Dołączył: 09 Mar 2019
Posty: 18

Post Odpowiedz z cytatem
Ja znam sklep internetowy gdzie znalazłam firany. Polecam https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html tutaj jest ich mnóstwo koniecznie zobaczcie bo ceny atrakcyjne lepszych nie wdziałam. Firany dobrze wykonane z najlepszych materiałów. na pewno coś wybierzecie. Polecam szczerze ten sklep.
Sro Wrz 16, 2020 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1963

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Pon Lut 22, 2021 15:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolek33a



Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcecie wprowadzić do swojego domu nowe elementy to zobaczcie na stronę Dom – przestrzeń najbliższa sercu Twojego dziecka tam znajdziecie wiele inspiracji jak pozytywnie odmienić swój dom. Polecam wam te artykuły bo mają dużo fajnych tipów czym kierować się w wyborze firan do domu i nie tylko. Zobaczcie sami na stronę.
Sro Mar 17, 2021 20:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil87699



Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co zauważyłem to sklepów internetowych jest bardzo dużo i nie wiadomo skąd kupować. Aczkolwiek wydaje mi sie, że godny rozważenia jest handel na Amazonie, ponieważ jest to platforma bardzo dobrze znana między innymi w USA i łatwo dzięki niej wyjść ze sprzedażą na globalny rynek.
Wto Mar 22, 2022 20:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
layla88



Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 132

Post Odpowiedz z cytatem
Też w sumie mam takie swoje ciche marzenie, aby otworzyć swój sklep internetowy. Wstępnie już rozglądałam się za hurtowniami itd i nawet mam coś na oku. Chociażby firmę https://outletboxx.com/gotowe-boxxy-odziez-dziecieca.html , która naprawdę ładniutkie oferuje ubranka dla dzieci i to nawet znanych producentów.
Pią Mar 25, 2022 11:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geniaa



Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 126

Post Odpowiedz z cytatem
W codziennych zakupach dla mojego maluszka pomagają mi rodzice, bo ja wciąż nie wiedziałabym, co mam kupić i dlaczego. Stąd dodatkowo wspieram swoje własne dzieci i często to one decydują, co mogą i chcą nosić. Znam niejeden sklep z odzieżą dziecięcą i mam nadzieje, że uda mi się dla nich wybrać coś odpowiedniego. Nie zawsze jest łatwo, ale koniec końców się uda.
Czw Maj 26, 2022 12:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gustaw76054



Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ogólnie to wydaje mi się, że nie zawsze trzeba zakładać sklep internetowy. Przecież na amazon można normalnie sprzedawać produkty. Tylko nie wiem jak założyć konto sprzedawcy na amazon. Szukam informacji na ten temat ale naprawdę ciężko coś znaleźć w sieci na ten temat.
Pią Maj 27, 2022 11:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Maj 27, 2022 11:45
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum SDK Strona Główna » Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

SDK  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online