Forum SDK Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Auto nowe czy używane?

 
Odpowiedz do tematu    Forum SDK Strona Główna » Nagrody Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Auto nowe czy używane?
Autor Wiadomość
grochola



Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 6

Post Auto nowe czy używane? Odpowiedz z cytatem
Jest wiele plusów zarówno za kupnem nowego auta jak i używanego, ale jeśli nie do końca potrafimy się jeszcze zdecydować to jest zupełnie inna opcja. A dokładniej mam na myśli skorzystanie z Wynajem samochodów Kraków i wtedy będziemy wiedzieć jakie pasują nam modele i marki aut przede wszystkim. Korzystacie lub korzystaliście z takich miejsc?
Nie Sie 28, 2022 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama







Nie Sie 28, 2022 20:57
szamanka



Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 66

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem zwolenniczką inwestowania w auta używane ale.. wyłącznie w te z młodych roczników, objęte gwarancją. Podrzędne komisy zawsze omijałam szerokim łukiem. Niedawno skorzystałam natomiast z oferty salonu VW FS STORE: https://store.vwfs.pl/oferty/seat/leon . Wzięłam w leasing Seata Leona z 2018 rocznika. Samochód świetnie się sprawdza i w ruchu miejskim i w trasie. Finansowanie na zasadzie elastycznej dzierżawy stanowi z kolei super kompromis pomiędzy zakupem a najmem. Pojazd będę mogła bowiem wykupić na własność po kilku latach jednakże umowa mnie do tego nie zobowiązuje. Jeśli z biegiem czasu poczuję się jakkolwiek zawiedziona zwrócę go do dealera nie ponosząc żadnych konsekwencji.
Nie Wrz 04, 2022 00:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
layla88



Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
A czy kojarzycie może serwis blacharsko-lakierniczy https://torun.cupra.pl/cp-serwis-blacharsko-lakierniczy samochodów CUPRA? Tak pytam, ponieważ ostatnio niestety zarysowałam całkiem mocno mój pojazd i nie wiem co robić, ale bez poprawek lakierniczych to się nie obejdzie. Co myślicie o ich usługach?
Pon Kwi 01, 2024 04:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Kwi 01, 2024 04:06
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum SDK Strona Główna » Nagrody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

SDK  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online