Forum SDK Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
gdzie na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Odpowiedz do tematu    Forum SDK Strona Główna » Pytania Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

gdzie na wakacje?
Autor Wiadomość
jan2211



Dołączył: 08 Cze 2020
Posty: 16

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na wakacjach miałem bardzo dużo czasu wolnego. Dlatego przeczytałem bardzo ciekawy artykuł https://jak-zrobic-strone.pl/automatorwp/ .Każdemu polecam ten artykuł.
Czw Sie 13, 2020 05:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Sie 13, 2020 05:21
stefan1121



Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie wakacje zawsze są bardzo ważne.Moja przyjaciółka powiedziała mi że na pewno bardzo dobrze zrobię jak wykupie bardzo dobre ubezpieczenie z https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-kosztow-leczenia-w-podrozy .
Czw Sie 20, 2020 05:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan3325656



Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 41

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawie co pomyślicie o bardzo interesującej ofercie co zobaczyć w krakowie .Sam o tej ofercie dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego kumpla.
Pon Lut 01, 2021 21:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolek33a



Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 35

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcecie zaopatrzyć sie w super sprzęt firmy leżak plażowy to polecam tą stronę. Leżaki aluminione to super opcja do ogrodu albo żeby zabrać je ze sobą na wakacje. Można je łatwo złożyć i dlatego są świetnym wyborem. Polecam bardzo szczególnie na lato i odpoczynek na łonie natury. Komfortowe siedzenia się przydadzą na pewno.
Pon Lut 08, 2021 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1963

Post Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Pon Lut 22, 2021 18:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
layla88



Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 138

Post Odpowiedz z cytatem
Sporo osób też zastanawia się nad tym czy nie wybrać się w Skandynawia. Otóż rozumiem to, że człowiek woli wiedzieć coś więcej na temat danego miejsca w które się chce wybrać... Dlatego możecie tutaj https://skandynawskiepodroze.pl/o-skandynawii/ zapoznać się z bardzo interesującymi artykułami o Skandynawiach, które odkrywają ich uroki.
Pon Sie 16, 2021 17:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geniaa



Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 126

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiedzielibyście na taką opcję, jak Węgry zimowe wakacje w Kormend https://familytour.pl/wegry-baseny-kompleks-kormend-termalne-zrodla-zdrowy-wypoczynek-relaks-new.html . Sprawdziłam sobie ich dokładne propozycje i naprawdę jestem pod wrażeniem. Nie tylko można się w gorących wodach relaksować, ale czeka tam wiele jeszcze atrakcji.
Sro Lis 03, 2021 23:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jorda



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 51

Post Odpowiedz z cytatem
Bez względu na to, jakie kierunek obierzecie - pamiętajcie o bepiecznej podroży. Tutaj zdecydowanie mogę wam polecić usługi wynajem samochodów Poznań Jest to firma, z której sama regularnie korzystam. Mają szeroką flotę, więc każdy z klientów jest w stanie wybrać coś opowiedniego dla siebie.
Sro Gru 15, 2021 10:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz51211



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie, że na wakacje można jechać praktycznie wszędzie. Np. na stronie https://jablon-resort.pl/ znajdziecie bardzo fajne miejsce na mazurach, które ma również spa, a to oznacza porządny relaks.
Sro Gru 29, 2021 11:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simik



Dołączył: 21 Lut 2022
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
ja ze swojej strony mogę polecić fajny wpis odnośnie listy rzeczy, które naprawdę warto wziąć ze sobą na wakacje. Zerknijcie sobie na bloga - całkiem fajna i rzeczowa lista, która na pewno wielu osobom mocno się przyda
Pon Lut 21, 2022 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
layla88



Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 138

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj to wszędzie można jechać - gdzie tylko się chce. Byle mieć budżet i czas.... Mnie aktualnie zainteresowała wycieczka na filipiny, którą odkryłam u firmy Kiribati Club. Super... W ogóle chciałabym zobaczyć chociażby te wyspy obiecane - bo przyciągają uwagę, także musi być tam bosko. Ktoś z was może tam już był?
Pią Lip 28, 2023 16:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lip 28, 2023 16:40
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum SDK Strona Główna » Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

SDK  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online